אודותינו

מאחורי סימפלי הום 20 שנות ניסיון בפרויקטים בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם, במגוון רחב של פרויקטים מבתי יוקרה ועד לרבי קומות מתקדמים ברמה גבוהה ואיכות גימור ללא פשרות.

בשיתוף פעולה עם חברת "הנדסת המומחים" פיתחו בחברה שיטת עבודה יעילה ומוכחת, המותאמת במיוחד לצרכי הלקוח הישראלי, ומאפשרת הקמת בתים איכותיים בתהליך מהיר ויעיל, כאשר באמצעות ניצול מרבי של חומרי הבניין ותהליך עבודה מדויק, מקצועי ויעיל, אנו מצליחים לספק דירות איכותיות במיוחד, בלוחות זמנים מהירים, תוך הוזלת עלויות חומרי הגלם והעבודה, והרווח כולו שלכם.

בסימפלי הום התחייבות לזמן בו תכנסו לביתכם החדש, אחריות מלאה על כל העבודה ופתרונות מימון ייחודיים, אשר יאפשרו לכם כניסה לביתכם החדש במינימום טרחה ומקסימום נוחות.

כל הפרויקטים מלווים על ידי מהנדסים מורשים, ובאישור מכון התקנים הישראלי, וזוכים כמובן לאחריות מלאה על ידי חברת 'סימפלי הום'.

אנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ חינם עם מומחי החברה, הבית שלכם במרחק נגיעה!חדשנות מוכחת

בניגוד ל"פטנטים" רבים בתחום הבניה, המבוססים על חומרי "בניה קלה" שונים, אנו בסימפלי הום משתמשים בחומרי בנייה קונבנציונלים בלבד, ובשיטות הבניה המוכחות בהם נעשה שימוש בארץ ובעולם, ובמקדם בטיחות יחודי, כולל מסגרות ברזל ושכבת בטון כפולה המספקת בידוד ואיטום ללא תחרות, ובטחון מקסימלי מרעידות אדמה.

כל הפרויקטים שלנו נבנים בסטנדרט האיכותי ביותר על פי המפרטים הטכניים בהם נעשה שימוש בפרויקטי על דוגמת האמפייר סטייט וגורדי שחקים מתקדמים.

כל פרויקט מפוקח על ידי מהנדסי החברה, ועובר תהליך בקרה וניטור המוודא מקסימום בטיחות

לפגישת יעוץ ללא התחייבות